Õunakeste ja Mesimummide jõulud
21. detsembril käisid Õunakese ja Mesimummi rühma lapsed Iisaku Jõulumaal. Seal valmistasime piparkooke, meisterdasime jõuluehteid, mängisime erinevaid vana-aja mänge, kohtusime Jõuluvanaga – tantsisime ja laulsime. Pildid: Õunakesed ja Mesimummid Iisaku Jõulumaal Video: Õunakesed ja Mesimummid Iisaku Jõulumaal