21. detsembril käisid Õunakese ja Mesimummi rühma lapsed Iisaku Jõulumaal.
Seal valmistasime piparkooke, meisterdasime jõuluehteid, mängisime erinevaid vana-aja mänge, kohtusime Jõuluvanaga – tantsisime ja laulsime.
Pildid:
Õunakesed ja Mesimummid Iisaku Jõulumaal
Video:
