Skip to content

Võimlemine

8.aprillil toimus Südamekuu raames Kirju-Mirju lasteaia saalis venitus-, sirutuspaus töötajatele, mille viis läbi meie lasteaia kasvandik Kristiina, kellest on nüüdseks sirgunud tubli füsioterapeut ja peagi ka toitumisnõustaja. Kristiina rääkis tervise vundamendist – kõige olulisemad asjad, mis aitavad meil tervetena püsida… 

Südamekuu

Aprillikuu on südamekuu Ka meie lasteaias toimub iga päev erinevaid põnevaid tegemisi, kus pöörame tähelepanu tervislikkusele ning kehalisele liikumisele. 1.aprill – Lõbusa võileivapäev (PILDID) 4.aprill – Võimlemispäev (PILDID) 5.aprill – Salatitegu (PILDID) 6.aprill – Jooga/massaažihommik (PILDID)

Küünlaümbristejaht

Selleks korraks on küünlaümbriste jaht lõppenud. Koostöös lastevanemate ja õpetajatega kogusime kokku ligikaudu 3000 küünlaümbrist (3 kilogrammi metalli). Suur suur tänu kõigile  Loodame, et panustame ka edaspidi keskonnahoidu!

Kevadine lilleilu

https://vvvs.ee/matkamangud/kevadine-lilleilu-kohtla-jarve-lasteaed-kirju-mirju/

Märts 2022 – Roheline kool

Tõrukesed kevadet aitamas Sipsikute veenädal 7.rühm Katsed veega 5.rühm Mesimummidel käis külas Keskkonnaamet Sipsiku rühma lapsed külvasid herneseemneid Sipsikute lavastus ”Kolm karu” Keskkonnake Emakeelepäev Muinasjutuline teater – 7.rühm

Maaeluministri külastus

Teisipäeval külastas Kirju-Mirju lasteaeda maaeluminister Urmas Kruuse koos oma nõuniku Kristiina Viksiga ja Reformierakonna Virumaa arendusjuhi Erik Setškoviga. Lasteaia juhtkonnaga vesteldi keele õppe, ettevõtlikkuse ja keskkonna teemadel. Ministri sooviks on tuua lapsed loodusele lähemale, et lapsed teaksid, kuidas kasvatatakse erinevaid taimi,… 

Kevad piilub..

  Mesimummid ja Sipsikud leidsid jalutuskäigul mitmeid kevademärke – leiti lumikellukesi, siniliiliat, kollast ja lillat krookust ning lumeroosi, kuuldi tihaste ja varblaste laulu. Päike on ka juba kevadiselt soe!

Tervist edendav lasteaed

“Sipsiku” rühma lastel oli teistmoodi vitamiiniamps. Lapsed maitsesid rediseseemne võrseid, mis sisaldavad tavalisest redisest rohkem vitamiine.

Suuhügieen ja hambad

“Õunakese” ja “Siilikese” rühmas käisid külas Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli üliõpilased, kes kordasid lastega üle suuhügieeni reeglid.