8.aprillil toimus Südamekuu raames Kirju-Mirju lasteaia saalis venitus-, sirutuspaus töötajatele, mille viis läbi meie lasteaia kasvandik Kristiina, kellest on nüüdseks sirgunud tubli füsioterapeut ja peagi ka toitumisnõustaja.
Kristiina rääkis tervise vundamendist – kõige olulisemad asjad, mis aitavad meil tervetena püsida – piisav uni, tervislik toitumine, liikumine, vesi ja hingamine.
Praegusel ajal on väga tähtis ennast mitte unustada – mina nr 1 ning töö nr 2.
“Hinga südamega sisse ja kõik negatiivsus südamest välja.”
Kristiina juhendamisel said töötajad poole tunni jooksul end natuke sirutada, venitada ja veidi teistmoodi liigutada 

Peale füüsilist liigutamist ootas aktiivseid tegutsejaid tervislik ja värskendav roheline smuuti, mis sisaldas spinatit
avokaadot
apelsini
pirni
ning veidi banaani 



