Reedel 30. oktoobril tähistasid Sipsikute rühma lapsed ja õpetajad Helloweeni. Räägiti lastega selle päeva kommetest ja sümboolikast. Kostümeeritud olid lapsed kui ka õpetajad.
Reedel 30. oktoobril tähistasid Sipsikute rühma lapsed ja õpetajad Helloweeni. Räägiti lastega selle päeva kommetest ja sümboolikast. Kostümeeritud olid lapsed kui ka õpetajad.