Tõrukese rühm sai omale uued peenrakastid ja esimene ülesanne oli need mullaga ära täita – natuke poest ostetud mulda ja lisa saime lasteaia komposterist. Kui peenrad olid ette valmistatud, saime alustada külvamise ja istutamisega. Lisaks #näpudmulda programmi poolt saadud seemnetele külvasime veel redist, maitsetaimi, kaalikat ja peeti. Eraldi kasti külvasime ka suvelillede segu ja istutasime mõned lilletaimed. Nüüd tuleb usinasti kasta ja oodata taimede tärkamist.

