Täna maitsesid Krõlli lapsed kõike värsket, mida “Tootsi peenralt” kätte sai – värske salatileht, sibul, petersell. Lemmikuks oli muidugi hernes.
Herneuss jäi seekord vaatlemata.
Harvendasime ka porgandid, et sügisel ikka priskem saak oleks. Suuremad porgandipojad korjasime välja, pesime puhtaks ning pistsime põske – küll oli maitsev! 

Hernekaunad ja porgandipealsed leidsid tee kompostikasti.
Roheline kool on linnaruumis ülilahe! 





