Skip to content

Meie oma kartul!

Mai lõpus panid “Mesimummi” rühma lapsed kartulimugulad mulda, hoolitsesid nende eest terve suve ja ootasid õhinal, millal saab nad välja võtta. 🤗
29. augustil otsustati kartulid välja kaevata. Kartulivõttu tulid uudistama ka teiste rühmade lapsed. Saak viidi kööki, kus keedeti koorega kartuleid. Peale puhkeaega said lapsed keedetud kartuleid koorida ja maitsta. Küll see kartul maitses hästi 😋