Mesimummi ja Mõmmi rühma lapsed aitasid peomeeleolu luua Kohtla-Järve Keskraamatukogu lasteosakonnas. Nende joonistused on üles pandud näitusel “Palju õnne, Eesti!” . Tulge kõik näitust vaatama! 
Väikese ülevaate leiab Kohtla-Järve Keskraamatukogu Facebookis. https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=644112844388672&id=100063698851135

