Skip to content

Külalised Sõmeru lasteaiast

19. augustil olid meie lasteaias taaskord külalised. Sel korral olid külalised Sõmeru lasteaiast Pääsusilm.
Tutvustasime külalistele oma praktikaid ja tegevusi seoses ettevõtliku kooli ning ka rohelise kooliga 🌱
Näitasime Kirju-Mirju maja ja ka väikest Rohelise kooli nurka – Tootsipeenart 🙂 🌳🌺🌱🥕