19. augustil olid meie lasteaias taaskord külalised. Sel korral olid külalised Sõmeru lasteaiast Pääsusilm.
Tutvustasime külalistele oma praktikaid ja tegevusi seoses ettevõtliku kooli ning ka rohelise kooliga 
Näitasime Kirju-Mirju maja ja ka väikest Rohelise kooli nurka – Tootsipeenart







