Täna tulid meile külla Järve linnaosa lasteaiad (Karuke, Aljonuška, Väikemees, Buratino ja Pääsuke), kes olid nõus meiega osa saama ühisest kõrvitsajooksust. 


Kõrvitsajooks on viimaste aastatega saanud Kirju-Mirju lasteaia traditsiooniliseks ürituseks, kus saame meelde tuletada tervisliku eluviisi põhimõtteid ning tegeleda heategevusega, kogudes kõrvitsaid Tallinna Loomaaia loomadele
(Tallinna Loomaaed / Tallinn Zoo)
Muusika ja sõnad Airi Liiva ”Iga ilmaga” (esitus Laulupesa lapsed)