9. veebruaril pidas Kirju-Mirju õppekoht oma sünnipäeva!
Hommikul kogunesime kõik muusikasaali kus ühiselt laulsime ja tantisime. Pärast jagati lastele õhupallid ning mindi rühma sünnipäevajäätist sööma.
Palju õnne Kirju-Mirju!
9. veebruaril pidas Kirju-Mirju õppekoht oma sünnipäeva!
Hommikul kogunesime kõik muusikasaali kus ühiselt laulsime ja tantisime. Pärast jagati lastele õhupallid ning mindi rühma sünnipäevajäätist sööma.
Palju õnne Kirju-Mirju!





