Skip to content

Kevad piilub..

 

Mesimummid ja Sipsikud leidsid jalutuskäigul mitmeid kevademärke – leiti lumikellukesi, siniliiliat, kollast ja lillat krookust ning lumeroosi, kuuldi tihaste ja varblaste laulu.
Päike on ka juba kevadiselt soe! 🌞