Sel aastal täitus meie kodulinnal Kohtla-Järvel 80 aasta ning selle puhul osalesime mitmetes tegevustes.
Juuni kuus toimus meil näitus “Kohtla-Järve, minu kodulinn”, kuhu iga õppekoha lapsed panustasid oma loominguga. Lapsed valmistasid pilte, mis räägivad meie kodulinnast – mõni joonistas tuttavaid hooneid, mõni parki või lihtsalt oma kodukohta sellisena, nagu laps seda näeb. Pildid pandi lasteaia aia külge tänava äärde, et need oleksid kõigile möödakõndijatele nähtavad.
Nii saidki linna elanikud peatuda ja vaadata, kuidas meie pisikesed kunstnikud Kohtla-Järvet näevad ja tunnevad.






Sipsikute ja Mesimummude rühm tegi ühise kunstitöö:

Lisaks osalesime Kirju-Mirju meeskonna, laste ja lapsevanematega Kohtla-Järve 80. sünnipäeva puhul korraldatud rongkäigus ning kõndisime üheskoos läbi linna, kandes kaasas oma lasteaia lippe ja kaunistusi.
