Skip to content

Võimlemine

8.aprillil toimus Südamekuu raames Kirju-Mirju lasteaia saalis venitus-, sirutuspaus töötajatele, mille viis läbi meie lasteaia kasvandik Kristiina, kellest on nüüdseks sirgunud tubli füsioterapeut ja peagi ka toitumisnõustaja.
Kristiina rääkis tervise vundamendist – kõige olulisemad asjad, mis aitavad meil tervetena püsida – piisav uni, tervislik toitumine, liikumine, vesi ja hingamine.
Praegusel ajal on väga tähtis ennast mitte unustada – mina nr 1 ning töö nr 2.
“Hinga südamega sisse ja kõik negatiivsus südamest välja.”
Kristiina juhendamisel said töötajad poole tunni jooksul end natuke sirutada, venitada ja veidi teistmoodi liigutada 🤸🏾‍♀️🧘🏼‍♀️
Peale füüsilist liigutamist ootas aktiivseid tegutsejaid tervislik ja värskendav roheline smuuti, mis sisaldas spinatit 🥬 avokaadot 🥑 apelsini 🍊pirni 🍐 ning veidi banaani 🍌