Skip to content

3.rühma leivategu

 

 

 

 

Leivanädala raames tegi Sipsiku rühm ise leivajuuretise. See pandi mitmeks päevaks hapnema. Seejärel valmistasid nad taigna ning küpsetasid sellest leiva. Ja mis leib see ilma võita on – tuli otsus valmistada ise võid! Kui kõik oli valmis, said lapsed nautida sooja leiba koos võiga 😋