Leivanädala raames tegi Sipsiku rühm ise leivajuuretise. See pandi mitmeks päevaks hapnema. Seejärel valmistasid nad taigna ning küpsetasid sellest leiva. Ja mis leib see ilma võita on – tuli otsus valmistada ise võid! Kui kõik oli valmis, said lapsed nautida sooja leiba koos võiga ![]()






